Warsztaty – depresja.

Szanowni Państwo Dyrektorzy!

W ramach wsparcia dla szkół oferowanego przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w                           Puławach proponujemy Państwu przeprowadzenie warsztatów dla rodziców  i nauczycieli przez psychologa poradni Panią Monikę Łagowską-Gaweł.

Temat spotkania z rodzicami klas VII – VIII i szkół średnich, „Nastoletnia depresja – przyczyny, objawy, wsparcie przez rodziców w chorobie”.

Temat spotkania z nauczycielami klas VII – VIII i szkół średnich „Nastoletnia depresja – jak rozpoznać, jak pomóc, rola wychowawców i nauczycieli”.

Rodzice i nauczyciele dowiedzą się, jak rozpoznać niepokojące zachowania, przyczyny  i objawy depresji, znajdą wskazówki jak rozmawiać z dzieckiem i jak go wspierać w chorobie, gdzie szukać pomocy.

Czas spotkania w formie online na platformie internetowej to 1,5-2 godziny. Terminy i forma do ustalenia  z prowadzącym.

Kontakt z prowadzącym Moniką Łagowską-Gaweł przez pedagoga/psychologa szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>